Browsed by
Kategori: Uncategorized

2014 BAŞARI LİSTEMİZ

2014 BAŞARI LİSTEMİZ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

İç Mimarlık Bölümü:

Batu Özpazarbaşı- %100 burslu

Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü:

Suel Aydın- %100 burslu

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ

İç Mimarlık Bölümü:

Elif Cansın Kocabey
Batu Özpazarbaşı
İrem Kabasakal
Kübra Arslan
Elif Hazal Yılmaz
Emre Ünlü
Sena Erken
Tarkan Şifayi

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü:

Velican Yeşildal

Resim Bölümü:

Elif Hazal Yılmaz
Kübra Arslan
Dilek Ercan

Seramik ve Cam Tasarımı Bölümü:

Emre Ünlü

Geleneksel Türk Sanatları Bölümü:

İrem Sözer
Banu Özkan

MARMARA ÜNİVERSİTESİ- GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

Resim Bölümü:

Banu Özkan
Hümeyra Topuzoğulları

MARMARA ÜNİVERSİTESİ- ATATÜRK EĞİTİM FAKÜLTESİ

Resim Bölümü:

Elif Cansın Kocabey
İrem Kabasakal
Dilek Ercan

İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü:

Ruiza Aleyna Nida

KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

Animasyon Bölümü:

Ece Sütiş

Resim Bölümü:

Oktay Pehlivan

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ- EĞİTİM FAKÜLTESİ

Resim Bölümü:

Nazlı Kaygısız

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ- GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

Resim Bölümü:

Çağdaş Ezgi Dinçer
Ebru Sayar
Esra Akkaya

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

Tekstil Bölümü:

İrem Sözer

Grafik Bölümü:

Bahar Keskin
Çağdaş Ezgi Dinçer

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ- EĞİTİM FAKÜLTESİ

Resim Bölümü:

Tuğçe Gülal

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü:

Kübra Arslan

BURSA ZEKİ MÜREN GÜZEL SANATLAR LİSESİ

Eda Küçük
Esin Çavuşoğlu
Barış Yener Yüzel
Damla Nur Şimşek
Adar Sönmez

 

24 Eylül 2013 İtibariyle Yetenek Sınavları Başarı Listemi

24 Eylül 2013 İtibariyle Yetenek Sınavları Başarı Listemi

 

Bizi gururlandıran dereceleri almamızı sağlayan tüm öğrencilerimizi tebrik eder, hayat boyu başarılarının devamını dileriz.

ÜNİVERSİTE ADI SOYADI – BÖLÜMÜ
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Emre Yılma – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
Muhammet Enes Özdemir – İç Mimarlık Bölümü 2’ncisi
Ebru Eketan –  İç Mimarlık Bölümü
  Furkan Karagöz –  İç Mimarlık Bölümü
Oğulcan Öz – Resim Bölümü
  Ebru Eketan – Resim Bölümü
Buse Bilen – Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
  Ebru Eketan – Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
Sena Erken – Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
Elif Ertuş – Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
Yeditepe Üniversitesi Derya Saltürk – İç Mimarlık Bölümü %100 Burslu
Doğuş Üniversitesi Emre Yılma – İç Mimarlık Bölümü %100 Burslu
Muhammet Enes Özdemir – İç Mimarlık Bölümü 3’üncüsü, %100 Burslu
Marmara Üniversitesi Özlem Kale – İç Mimarlık Bölümü
Emre İlkdoğan – İç Mimarlık Bölümü
Engin Demirkasaoğlu – İç Mimarlık Bölümü
  Engin Demirkasaoğlu – Grafik Bölümü
Emre İlkdoğan – Resim Bölümü
  Özlem Kale – Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
  Naciye Üzülmez – Eğitim Fakültesi Resim Bölümü
Anadolu Üniversitesi Tevfik Cemil – Heykel Bölümü Yüksek Lisans
  Velican Yeşildal – Seramik Bölümü
  Emre Ünlü – Seramik Bölümü
  Senem Seyrek – Seramik Bölümü
 Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Emre İlkdoğan – Animasyon Bölümü
  Engin Demirkasaoğlu – Grafik Bölümü
Uludağ Üniversitesi Mekiye Ceylan – Resim Bölümü 6’ncısı
  Kadriye Berin Doğu – Resim Bölümü
  Mekiye Ceylan – Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü 2’ncisi
  Sema Burak – Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü 4’üncüsü
  Enes Kaan Kızılkaya – Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Ekim Roya Köse – Resim Bölümü 1’ncisi
Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi Elif Ergün – Eğitim Fakültesi Resim Bölümü
Sakarya Üniversitesi Emine Özden – Görsel Sanatlar ve Resim Bölümü
Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Eray Balcı – Birinci
  Gizem Cevaş – İkinci
  Beyza Nur Cavaş – Üçüncü
  Kerem Acar – Dördüncü
  Ayşe Diler – Altıncı
  Beyza Uzel – Yedinci
  Arzu Kurt – Onikinci
  Tayyip Ala – Onyedinci
  Gülben Saydut – Yirmialtıncı
  Nida Ayaz – Yirmidokuzuncu
 Balıkesir Kadriye – Kemal Gürel Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Niyazi Altıntaş – Ek Kontenjan Dördüncüsü
Kütahya Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Serdem Çağlayan – Ek Kontenjan Birincisi
Hatay Bedii Sabuncu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Selin Şahinoğlu – Onbirinci

 

7 Eylül 2012 itibariyle başarı listemiz

 

AD SOYAD KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE(LER) ve BÖLÜM(LER)
Abdullah ALA Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü 2’ncisi
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü 6’ncısı
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Resim Bölümü 2’ncisi
Doğuş Üniversitesi – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü – Burslu
Sertel KONAK Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Resim Bölümü
Gizem TURHAN Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Resim Bölümü
Marmara Üniversitesi – Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
Tarkan ŞİFAYİ Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Resim Bölümü
Marmara Üniversitesi – Resim Bölümü
Sami KURT Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Resim Bölümü
Kağan KAYA Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Grafik Bölümü 4’üncüsü
Mehmet Oğulcan TEKİN Yeditepe Üniversitesi – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü – Burslu
Eda YÜKSEK Beykent Üniversitesi – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü – Burslu
Gözde Serra ULUTEKİN Aydın Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü 1’incisi
Sema ALTINAY Dokuz Eylül Üniversitesi – Güzel Sanatlar Fakültesi: Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü 3’üncüsü
Melis Kübra BAY Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi – Resim-İş Öğretmenliği Bölümü
Doğu Akdeniz Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü 1’incisi – Burslu
İpek Uğurlu Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim Bölümü
Yeşim ALTIN Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim Bölümü
Fatma ALTINTAŞ Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim Bölümü
Tuğba DEMİRKIRAN Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Melek ALGÜL Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Bilgi YILMAZ Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Serhat BELLER Anadolu Üniversitesi – Animasyon Bölümü İkincisi, Resim Bölümü Yedincisi
Semih ESKİCİOĞLU Anadolu Üniversitesi – Baskı Bölümü
Selçuk Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Satinur GÜL Anadolu Üniversitesi – Resim Bölümü
Ceyda ŞENTÜRK Anadolu Üniversitesi – Seramik Bölümü
Selçuk Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Bora GÜÇLÜMEN Anadolu Üniversitesi – Seramik Bölümü
Gizem KOCAEFE Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Gizem ZABUN Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Hande KÖPRÜLÜOĞULLARI Selçuk Üniversitesi – Grafik Bölümü
Selçuk Üniversitesi – Resim Bölümü
Muhammet Enes ÖZDEMİR Selçuk Üniversitesi – Resim Bölümü
Engin DEMİRKASAOĞLU Selçuk Üniversitesi – Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
Selçuk Üniversitesi – Grafik Bölümü 1’nci Yedek

 

AD SOYAD KAZANDIĞI GÜZEL SANATLAR LİSESİ
Neslişah BOZLAK Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Abdulkerim TIP Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Ayşenur GENÇ Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Öznur İNCE Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Yağmur BACAK Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Hilal KÖROĞLU Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Sena KÜÇÜK Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Ayşen KÜÇÜK Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Ceydanur ÇALDIRAN Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Gizem TURAN Balıkesir Kadriye Kemal Gürel Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Taha ŞEKER Balıkesir Kadriye Kemal Gürel Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

 

2011 Yetenek Sınavları Başarı Listemiz:

 

 

AD SOYAD KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE(LER) ve BÖLÜM(LER)
Tarık Ali SERT Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Fatih Sultan TOPAL Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Esen PEKER Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü, Marmara Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Jülide ÖZDEMİR Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü + Moda (2. Yedek)
Nefide YILDIZ Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık + Resim + Sahne Dekorları ve Kostümü Bölümü, Marmara Üniversitesi – Grafik Bölümü
Bikem ÖRNEK Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Tekstil ve Moda Tasarımı + Sahne Dekorları ve Kostümü Bölümü
Ahmet Yavuz GİRGİN Marmara Üniversitesi – İç Mimarlık + Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
Berkay YETİM Kadir Has Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü (1. ve TAM Burslu)
Ömer SOLAKLAR Kadir Has Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü (2. ve TAM Burslu)
Betül BARUTÇU İstanbul Ticaret Üniversitesi – Moda Bölümü (1. ve TAM Burslu)
Aynur KAZAZ Anadolu Üniversitesi – Baskı Sanatları Bölümü
Elif DOYMAZ Gazi Üniversitesi – Moda Bölümü
Tuğçe ÇETİN On Sekiz Mart Üniversitesi – Moda Bölümü + Eğitim Fakültesi: Resim-İş Öğretmenliği Bölümü
Tuğba TUGA Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim-İş Öğretmenliği Bölümü + Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim-İş Öğretmenliği Bölümü
Derya AYDIN Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim-İş Öğretmenliği Bölümü
Büşra KUZU Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Büşra TEVFİKOĞLU Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Nurdan UYGUN Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Zekiye ANİŞ Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Hakan ASİLTÜRK Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Sümeyye YUŞAN Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Görsel İletişim Tasarımı Bölümü
Anıl HAN Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

2012 – 2013 Yılı Güzel Sanatlar Fakültelerinin Yetenek Sınavlarına Hazırlık Resim Kursu Kayıtlarımız Başlamıştır!

  • Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Resim Kursu
  • Eğitim Fakültelerine Hazırlık Resim Kursu
  • Güzel Sanatlara Hazırlık Resim Kursu
  • Hobi Amaçlı Resim Kursları (Atölyemizin kalabalık olması nedeniyle İPTAL EDİLMİŞTİR)

Güzel sanatlara hazırlık resim kursu programımızın temelinde birey odaklı eğitim yer almaktadır. Bu temel üzerinde oluşan resim kursu hazırlık programımız Güzel Sanatlar Fakültelerinin; Resim, Heykel, İç Mimarlık, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Grafik Tasarımı, Sahne Dekorları ve Kostümü, Tekstil ve Moda Tasarımı, Seramik ve Cam Tasarımı, Geleneksel Türk El Sanatları ve Sahne Sanatları bölümlerinde öğrenim görebilmek için gerekli olan bilgi, beceri ve genel kültür bilgisi kapsamında verilmektedir.

Kursumuz ile ilgilenen kişilerin Bursa Sanat Evi‘ne gelmeden önce telefon veya e-posta ile randevu almaları rica olunur.

Görüşmelerimizi mümkün olduğunca hafta içinde yapmayı tercih ediyoruz. (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma)

Güzel Sanatlar Fakültelerini kazanan öğrencilerimizden bir kısmını içeren Başarı Listemize göz atmak ister misiniz?

Bursa Sanat Evi Resim Kursu

Bursa Sanat Evi Resim Kursu

2012 – 2013 Yılı Güzel Sanatlar Fakültelerinin Yetenek Sınavlarına Hazırlık Resim Kursu Kayıtlarımız Devam Ediyor!

Bursa Sanat Evi’nde Yeni Dönem Resim Kursu Kayıtlarımız Başlamıştır.

  • Güzel Sanatlar Fakülteleri’ne Hazırlık Resim Kursu
  • Eğitim Fakülteleri’ne Hazırlık Resim Kursu
  • Güzel Sanatlara Hazırlık Resim Kursu
  • İlköğretim Öğrencilerine Resim Kursu
  • Hobi Amaçlı Resim Kursları

Güzel sanatlara hazırlık resim kursu programımızın temelinde birey odaklı eğitim yer almaktadır. Bu temel üzerinde oluşan resim kursu hazırlık programımız Güzel Sanatlar Fakültelerinin; Resim, Heykel, İç Mimarlık, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Grafik Tasarımı, Sahne Dekorları ve Kostümü, Tekstil ve Moda Tasarımı, Seramik ve Cam Tasarımı, Geleneksel Türk El Sanatları, Sahne Sanatları  bölümlerinde öğrenim görebilmek için gerekli olan bilgi, beceri ve genel kültür bilgisi kapsamında verilmektedir.

Güzel Sanatlar Fakültelerine hazırlanan öğrencilerimizden bir kısmını içeren Başarı Listemize göz atmak ister misiniz?

Ad Soyad Kurs Türü ve İli Kazandığı Üniversite Kazandığı Bölüm

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ

1 Ramazan Eroğlu Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Heykel Bölümü
2 Ömer Faruk BOYACI Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
3 Cansu KAHRAMAN Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Heykel Bölümü
4 Hilal ONUR Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Resim Bölümü
5 Semiha ŞEN Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Resim Bölümü
6 Semiha GÜLER Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Resim Bölümü
7 Gizem YETİŞ Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü İç Mimarlık Bölümü
8 Zeynep ÜZÜMCEKER Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Resim Bölümü
9 Esmer HAMZA Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Resim Bölümü
10 Elif AYDEMİR Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Resim Bölümü
11 Zeynep BAKAN Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Resim Bölümü
12 Dilek ERKOC Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Heykel Bölümü
13 Ali ŞAHİNKAYA Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
14 Merve KOMAR Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü İç Mimarlık Bölümü
15 Özlem YEŞİLDAL Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
16 Figen TÜRKYILMAZ Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Resim Bölümü
17 Nilay SAYRAV Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Resim Bölümü
18 Hatice ZENGİNER Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü İç Mimarlık Bölümü
19 Nejla YILMAZTÜRK Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Moda Tasarımı Bölümü
20 Yigit ATLIHAN Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
21 Eser KASAPOĞLU Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
22 Esma ÇAKMAK Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
23 Tünay TUNÇ Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Resim Bölümü
24 Kader GENÇ Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Resim Bölümü
25 Elif YAPAR Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Resim Bölümü
26 Ferhat BAŞTÜRK Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Resim Bölümü
27 Gizem SEZENÖZÇELİK Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Heykel Bölümü
28 Hülya ŞEN Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
29 Yasin ÇAKMAK Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Geleneksel Türk El Sanatları
30 Ahmet TOPLU Resim Kursu Bursa M.S.G.S.Ü Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

31 Ahmet SÖYLER Resim Kursu Bursa A.Ü İç Mimarlık Bölümü
32 Özlem KORMAZ Resim Kursu Bursa A.Ü Grafik Bölümü
33 Murat KILIÇ Resim Kursu Bursa A.Ü Hekel Bölümü
34 Abdurrahman AÇIÇI Resim Kursu Bursa A.Ü Seramik Bölümü
35 Seda ORHAN Resim Kursu Bursa A.Ü Baskı Bölümü
36 Esra AYDEMİR Resim Kursu Bursa A.Ü Baskı Bölümü
37 Ayhan ÖZGÜR Resim Kursu Bursa A.Ü Heykel Bölümü
38 Aziz MISTIK Resim Kursu Bursa A.Ü İç Mimarlık Bölümü
39 Koray LÜLECİ Resim Kursu Bursa A.Ü Grafik Bölümü
40 Gürkan ERMAN Resim Kursu Bursa A.Ü Grafik Bölümü
41 Özgür MUTLUGENC Resim Kursu Bursa A.Ü Grafik Bölümü
42 Nejla KERİMOĞLU Resim Kursu Bursa A.Ü İç Mimarlık Bölümü
43 Hatice KAHRAMAN Resim Kursu Bursa A.Ü Baskı Bölümü
44 Derya KARAKUŞ Resim Kursu Bursa A.Ü Resim Bölümü
45 Ceyhun AKSAN Resim Kursu Bursa A.Ü Baskı Bölümü
46 Arca ATAERKİL Resim Kursu Bursa A.Ü Grafik Bölümü
47 İlayda KARAKUŞ Resim Kursu Bursa A.Ü Grafik Bölümü
48 Pınar ULUS Resim Kursu Bursa A.Ü Grafik Bölümü
49 Funda AKMAN Resim Kursu Bursa A.Ü Grafik Bölümü
50 Yeliz CANTEKİN Resim Kursu Bursa A.Ü Heykel Bölümü
51 Zeliha ARDA Resim Kursu Bursa A.Ü Resim Bölümü

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

52 Ebru KUYAK Resim Kursu Bursa M.Ü Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
53 Yağmur Resim Kursu Bursa M.Ü İç Mimarlık Bölümü
54 Nazlı ÖZERTEN Resim Kursu Bursa M.Ü İç Mimarlık Bölümü
55 Soner SEVİNÇ Resim Kursu Bursa M.Ü Resim Bölümü
56 Secil ACAR Resim Kursu Bursa M.Ü Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
57 Ciğdem KOÇER Resim Kursu Bursa M.Ü Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
58 Oya AYDIN Resim Kursu Bursa M.Ü Resim Bölümü

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

59 Tugce İNAN Resim Kursu Bursa D.E.Ü Moda ve Aksesuar Tasarımı Bölümü
60 Caner ÇOBAN Resim Kursu Bursa D.E.Ü Heykel Bölümü
61 Melike Müge ŞAHİN Resim Kursu Bursa D.E.Ü Heykel Bölümü
62 Merve PAMUK Resim Kursu Bursa D.E.Ü Seramik Bölümü
63 Derya ÇAKMAK Resim Kursu Bursa D.E.Ü Sahne ve Kostüm Tasarımı Bölümü

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

64 Hatice ÇİÇEK Resim Kursu Bursa H.Ü Resim Bölümü

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

65 Ebru Adanur Resim Kursu Bursa S.Ü İç Mimarlık Bölümü
66 Esra Akyıldız Resim Kursu Bursa S.Ü İç Mimarlık Bölümü