Browsed by
Kategori: Resim Kursu

2016 YILI BAŞARI LİSTEMİZ

2016 YILI BAŞARI LİSTEMİZ

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ 2016 YILI SONUÇLARI

Abdulkerim Tıp :
Endüstri Ürünleri Bölümü. 1.si
İç Mimarlık Bölümü 8.
Resim Bölümü 6cısı
Eren Fidan :
Endüstri Ürünleri Bölümü
İç Mimarlık Bölümü 10cusu
Grafik Bölümü 8cisi
Sanem Özdemir:
İç Mimarlık Bölüm 2cisi
Resim Bölümü 9 cusu
Sahne dekorları 5cisi
Enes Vatansever:
İç Mimarlık Bölümü 17cisi
Resim Bölümü 11 cisi

Gürkan Çakır
İç Mimarlık Bölümü 6cısı
Resim Bölümü
Ebrar Ülker Resim Bölümü
Eren Akdede Resim Bölümü
Heykel Bölümü 6cısı
Afra Karacocuk :İç Mimarlık Bölümü 7cisi
Berkay Yaşar : İç Mimarlık Bölümü. 20cisi
Elçin Mutlu :İç Mimarlık Bölümü 21cisi
Ayşenur Genç :İç Mimarlık Bölümü. 25cisi
Ceydanur çaldıran. :Resim Bölümü
Emirhan Özgen. :Resim Bölümü
Heykel Bölümü
Rabia İlgaz. :Resim Bölümü
Enes Bilal İslam. :
Geleneksel Türk El Sanatları

BURSA GÜZEL SANATLAR LİSESİ 2016 YILI KAZANANLAR LİSTESİ
Gelenek yine değişmedi. Güzel Sanatlar Lisesini kazanan öğrencilerimizi tebrik ederiz.
1. Emir Kaflı
4. Kubilay yavuz
10. Derin Atay
12. Mert Öcal
13. Abdulkadir Tıp
15. Gülesin Kesgin
26. Batikan Ege Yurul
30.Peren Önadim

IŞIK ÜNİVERSİTESİ
Bayram Pehlivan :İcmimarlik bölüm birincisi

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
Eren Akdede : Grafik bölümü
Abdülkerim Tıp:Resim bölümü ikincisi
Enes Vatansever:Resim bölümü
Beyza Bayraktar:Resim bölümü
Oğuz Kahyaoglu:Seramik bölümü

MARMARA ÜNİVERSİTESİ G.S FAKÜLTESİ
Yağmur Sügür:Endüstri Ürünleri Bölümü
Ebrar Ülker :Endüstri Ürünleri Bölümü
Ayse Bengü Gürses:Geleneksel Türk El Sanatları bölümü

MARMARA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Rabia İlgaz:Resim bölümü

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Ayşen KÜÇÜK :Resim bölümü

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ GSF FAKÜLTESİ
Damla Çetin:Resim bölümü

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Rabia İlgaz :Resim bölümü
Ayşenur Genç:Resim bölümü
Büşra Yıldız :Resim bölümü

OKAN ÜNİVERSİTESİ
Enes Ekleme: İç mimarlık bölüm birincisi

12 EYLÜL İTİBARİYLE BURSA SANAT EVİ 2015 BAŞARI LİSTEMİZ

12 EYLÜL İTİBARİYLE BURSA SANAT EVİ 2015 BAŞARI LİSTEMİZ

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ

İç Mimarlık Bölümü:

Elif Ulukan- Bölüm Birincisi
Funda Yaman- Bölüm Üçüncüsü
Aynur Özbek- Bölüm Beşincisi
Alihan Karagöz- Bölüm Onuncusu
Nursena Arin
Atakan Ayhan

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü:

Nursena Arin

Resim Bölümü:

Elif Ulukan
Funda Yaman
Nursena Arin

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Grafik Bölümü:

İlkay Kocahaliloğuları

MARMARA ÜNİVERSİTESİ- ATATÜRK EĞİTİM FAKÜLTESİ

Resim Bölümü:

Bayram Pehlivan
Alihan Karagöz
Nesli Ceren Serbest
Merve Özel

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Moda Tasarımı Bölümü:

Selen Özkelebek
Şühede Arslan

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

İç Mimarlık Bölümü:

Hayrünisa Torun- Burslu

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü:

Sena Toka- Burslu
Tuğçe Durum- Burslu

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü:

Eda Pişiren- Burslu

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Resim Bölümü:

Aynur Özbek

KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

Resim Bölümü:

Elif Ece Sezer

Uludağ ÜNİVERSİTESİ- EĞİTİM FAKÜLTESİ

Resim Bölümü:

Zekiye Yalman
Özge Özsalih

KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

Animasyon Bölümü:

Bayram Pehlivan

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

Resim Bölümü:

Enes Ekleme

Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü:

Enes Ekleme

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

Resim Bölümü:

Tuğba Yılmazyiğit

BURSA ZEKİ MÜREN GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSESİ

Cahit Kazkaldıran-İkinci
Zeynep Naz Karagöz-Üçüncü
Ceyda Çizmeciler-Dördüncü
Ali Atay-Beşinci
Lal Batman-Dokuzuncu
Mert Şefik-Onuncu
Pınar Albayrak-On birinci
Zehra Koçyiğit-On altıncı
Ali Vehbi Yalınç-On yedinci
Dila Beril Doğan-On sekizinci
Cavit Bayram-Yirmi beşinci
Nur Şura Yılmaz-Yirmi sekizinci
Umut Demir-Yirmi dokuzuncu
İlkay Hamzaoğlu-Otuzuncu

KÜTAHYA AHMET YAKUPOĞLU GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSESİ

Aykut Uygur