Başarı Listemiz

Başarı Listemiz

Bünyesinde, güzel sanatlara hazırlık için resim kursu veren bir sanat evi için en büyük başarı kriteri sizce nedir? Bizce en önemli kriter; kaç öğrencisinin, hangi üniversitelerin hangi bölümlerini kazandığıdır. Göğsümüzü kabartan, kendileriyle gurur duyduğumuz öğrencilerimizin başarı tablosunu sizlerle paylaşmaktan da mutluluk ve gurur duyuyoruz. Her yıl artan bu başarı dolu listede sizi de görmek isteriz. Siz de kendinizi bu listede görmek istemez misiniz? Bursa Sanat Evi’nde güzel sanatlara hazırlık için resim kursu alan ve güzel sanatlar fakültelerinin İç Mimarlık, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Tekstil ve Moda Tasarımı, Resim, Heykel, Grafik Tasarım, Çizgi Film (Animasyon), Sahne Dekorları ve Kostümü, Seramik ve Cam, Geleneksel Türk El Sanatları, Baskı Sanatları bölümlerini kazanan öğrencilerimizin kazandıkları bölümler ve üniversitelerin listesi şu şekildedir:

2017 YILI BAŞARI LİSTEMİZ

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR 
ÜNİVERSİTESİ

Dilara VATANSEVER:Grafik Bölümü
Selin ŞAHİNOĞLU:ResimBölümü
Mısra MUTLU :Resim Bölümü
Enes Bilal İSLAM :Geleneksel Türk Sanatları Bölümü

MARMARA ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR 
FAKÜLTESİ

Hasan FİLİZ :Grafik Bölümü
Mısra MUTLU :Grafik Bölümü
Büşra YILDIZ :Resim Bölümü

MARMARA ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK
EĞİTİM FAKÜLTESİ

Yavuz YIRTIMCI
Aybuke Hatice BEDİR
Merve BOZKUŞ
Beyza YILDIZ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR
FAKÜLTESİ

Beyza BAYRAKTAR :Grafik Bölümü
Hasan FİLİZ Grafik Bölümü
Dilara VATANSEVER :Resim Bölümü 9’uncusu
Aybüke Hatice BEDİR:Resim Bölümü
Vildan DÜLGEROĞLU :Baskı Bölümü 2’incisi
Vildan DÜLGEROĞLU :Heykel Bölümü 9’uncusu
Beyza YILDIZ :Seramik Bölümü
Dilara VATANSEVER :Seramik Bölümü

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM
FAKÜLTESİ

Büşra YILDIZ :Bölüm 4’uncusu
Enes Bilal İSLAM
Beyza YILDIZ
Sima YAVUZ
Gözde KOYUNBAKAN
Beyza BAYRAKTAR

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR
FAKÜLTESİ
Mısra MUTLU : Grafik Bölümü 7’incisi

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR 
FAKÜLTESİ

Gülben SAYDUT :Resim Bölümü

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR
FAKÜLTESİ
Aybuke Hatice BEDİR:Seramik Bölümü

KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

Hasan FİLİZ :Animasyon Bölümü
Beyza BAYRAKTAR:Resim Bölümü

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
RESİM -İŞ ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ

Dilara VATANSEVER :Bölüm 3’üncüsü
Kerem ACAR :Bölüm 4’üncüsü
Hasan FİLİZ
Büşra YILDIZ
Ali HASRET
Vildan DÜLGEROĞLU
Merve BOZKUŞ
Melike YILDIZ
Selin ŞAHİNOĞLU
Beyza BAYRAKTAR
Beyza YILDIZ
Neslihan KARAGÖZ
Ayşegül AKYILDIZ
Büşra Nur ÇAT
Burak BOZATLI

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR
FAKÜLTESİ

Ezgi Zeynep GÖZÜAÇIK :Bölüm 1’cisi
Sima YAVUZ :Bölüm 4’üncüsü
Aybüke Hatice Bedir

BURSA GÜZEL SANATLAR LİSESİ

Erman Burak TÜRKBEY
Yağmur ZENGİNKİNET
Yiğit GÜNEY
Hilal USLU

2016 YILI BAŞARI LİSTEMİZ

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ 2016 YILI SONUÇLARI

Abdulkerim Tıp :
Endüstri Ürünleri Bölümü. 1.si
İç Mimarlık Bölümü 8.
Resim Bölümü 6cısı
Eren Fidan :
Endüstri Ürünleri Bölümü
İç Mimarlık Bölümü 10cusu
Grafik Bölümü 8cisi
Sanem Özdemir:
İç Mimarlık Bölüm 2cisi
Resim Bölümü 9 cusu
Sahne dekorları 5cisi
Enes Vatansever:
İç Mimarlık Bölümü 17cisi
Resim Bölümü 11 cisi

Gürkan Çakır
İç Mimarlık Bölümü 6cısı
Resim Bölümü
Ebrar Ülker Resim Bölümü
Eren Akdede Resim Bölümü
Heykel Bölümü 6cısı
Afra Karacocuk :İç Mimarlık Bölümü 7cisi
Berkay Yaşar : İç Mimarlık Bölümü. 20cisi
Elçin Mutlu :İç Mimarlık Bölümü 21cisi
Ayşenur Genç :İç Mimarlık Bölümü. 25cisi
Ceydanur çaldıran. :Resim Bölümü
Emirhan Özgen. :Resim Bölümü
Heykel Bölümü
Rabia İlgaz. :Resim Bölümü
Enes Bilal İslam. :
Geleneksel Türk El Sanatları

BURSA GÜZEL SANATLAR LİSESİ 2016 YILI KAZANANLAR LİSTESİ
Gelenek yine değişmedi. Güzel Sanatlar Lisesini kazanan öğrencilerimizi tebrik ederiz.
1. Emir Kaflı
4. Kubilay yavuz
10. Derin Atay
12. Mert Öcal
13. Abdulkadir Tıp
15. Gülesin Kesgin
26. Batikan Ege Yurul
30.Peren Önadim

IŞIK ÜNİVERSİTESİ
Bayram Pehlivan :İcmimarlik bölüm birincisi

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
Eren Akdede : Grafik bölümü
Abdülkerim Tıp:Resim bölümü ikincisi
Enes Vatansever:Resim bölümü
Beyza Bayraktar:Resim bölümü
Oğuz Kahyaoglu:Seramik bölümü

MARMARA ÜNİVERSİTESİ G.S FAKÜLTESİ
Yağmur Sügür:Endüstri Ürünleri Bölümü
Ebrar Ülker :Endüstri Ürünleri Bölümü
Ayse Bengü Gürses:Geleneksel Türk El Sanatları bölümü

MARMARA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Rabia İlgaz:Resim bölümü

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Ayşen KÜÇÜK :Resim bölümü

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ GSF FAKÜLTESİ
Damla Çetin:Resim bölümü

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Rabia İlgaz :Resim bölümü
Ayşenur Genç:Resim bölümü
Büşra Yıldız :Resim bölümü

OKAN ÜNİVERSİTESİ
Enes Ekleme: İç mimarlık bölüm birincisi

12 EYLÜL İTİBARİYLE BURSA SANAT EVİ 2015 BAŞARI LİSTEMİZ

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ

İç Mimarlık Bölümü:

Elif Ulukan- Bölüm Birincisi
Funda Yaman- Bölüm Üçüncüsü
Aynur Özbek- Bölüm Beşincisi
Alihan Karagöz- Bölüm Onuncusu
Nursena Arin
Atakan Ayhan

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü:

Nursena Arin

Resim Bölümü:

Elif Ulukan
Funda Yaman
Nursena Arin

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Grafik Bölümü:

İlkay Kocahaliloğuları

MARMARA ÜNİVERSİTESİ- ATATÜRK EĞİTİM FAKÜLTESİ

Resim Bölümü:

Bayram Pehlivan
Alihan Karagöz
Nesli Ceren Serbest
Merve Özel

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Moda Tasarımı Bölümü:

Selen Özkelebek
Şühede Arslan

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

İç Mimarlık Bölümü:

Hayrünisa Torun- Burslu

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü:

Sena Toka- Burslu
Tuğçe Durum- Burslu

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü:

Eda Pişiren- Burslu

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Resim Bölümü:

Aynur Özbek

KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

Resim Bölümü:

Elif Ece Sezer

Uludağ ÜNİVERSİTESİ- EĞİTİM FAKÜLTESİ

Resim Bölümü:

Zekiye Yalman
Özge Özsalih

KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

Animasyon Bölümü:

Bayram Pehlivan

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

Resim Bölümü:

Enes Ekleme

Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü:

Enes Ekleme

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

Resim Bölümü:

Tuğba Yılmazyiğit

BURSA ZEKİ MÜREN GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSESİ

Cahit Kazkaldıran-İkinci
Zeynep Naz Karagöz-Üçüncü
Ceyda Çizmeciler-Dördüncü
Ali Atay-Beşinci
Lal Batman-Dokuzuncu
Mert Şefik-Onuncu
Pınar Albayrak-On birinci
Zehra Koçyiğit-On altıncı
Ali Vehbi Yalınç-On yedinci
Dila Beril Doğan-On sekizinci
Cavit Bayram-Yirmi beşinci
Nur Şura Yılmaz-Yirmi sekizinci
Umut Demir-Yirmi dokuzuncu
İlkay Hamzaoğlu-Otuzuncu

KÜTAHYA AHMET YAKUPOĞLU GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSESİ

Aykut Uygur

 

2014 YILI BAŞARI LİSTEMİZ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

İç Mimarlık Bölümü:

Batu Özpazarbaşı- %100 burslu
Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü:

Suel Aydın- %100 burslu

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ

İç Mimarlık Bölümü:

Elif Cansın Kocabey
Batu Özpazarbaşı
İrem Kabasakal
Kübra Arslan
Elif Hazal Yılmaz
Emre Ünlü
Sena Erken
Tarkan Şifayi
Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü:

Velican Yeşildal
Resim Bölümü:

Elif Hazal Yılmaz
Kübra Arslan
Dilek Ercan
Seramik ve Cam Tasarımı Bölümü:

Emre Ünlü
Geleneksel Türk Sanatları Bölümü:

İrem Sözer
Banu Özkan

MARMARA ÜNİVERSİTESİ- GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

Resim Bölümü:

Banu Özkan
Hümeyra Topuzoğulları

MARMARA ÜNİVERSİTESİ- ATATÜRK EĞİTİM FAKÜLTESİ

Resim Bölümü:

Elif Cansın Kocabey
İrem Kabasakal
Dilek Ercan

İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü:

Ruiza Aleyna Nida

KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

Animasyon Bölümü:

Ece Sütiş
Resim Bölümü:

Oktay Pehlivan

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ- EĞİTİM FAKÜLTESİ

Resim Bölümü:

Nazlı Kaygısız

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ- GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

Resim Bölümü:

Çağdaş Ezgi Dinçer
Ebru Sayar
Esra Akkaya

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

Tekstil Bölümü:

İrem Sözer
Grafik Bölümü:

Bahar Keskin
Çağdaş Ezgi Dinçer

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ- EĞİTİM FAKÜLTESİ

Resim Bölümü:

Tuğçe Gülal

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü:

Kübra Arslan

BURSA ZEKİ MÜREN GÜZEL SANATLAR LİSESİ

Eda Küçük
Esin Çavuşoğlu
Barış Yener Yüzel
Damla Nur Şimşek
Adar Sönmez

24 Eylül 2013 İtibariyle Yetenek Sınavları Başarı Listemiz:

Bizi gururlandıran dereceleri almamızı sağlayan tüm öğrencilerimizi tebrik eder, hayat boyu başarılarının devamını dileriz.

ÜNİVERSİTE ADI SOYADI – BÖLÜMÜ
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Emre Yılma – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
  Muhammet Enes Özdemir – İç Mimarlık Bölümü 2’ncisi
  Ebru Eketan –  İç Mimarlık Bölümü
  Furkan Karagöz –  İç Mimarlık Bölümü
  Oğulcan Öz – Resim Bölümü
  Ebru Eketan – Resim Bölümü
  Buse Bilen – Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
  Ebru Eketan – Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
  Sena Erken – Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
  Elif Ertuş – Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
Yeditepe Üniversitesi Derya Saltürk – İç Mimarlık Bölümü %100 Burslu
Doğuş Üniversitesi Emre Yılma – İç Mimarlık Bölümü %100 Burslu
  Muhammet Enes Özdemir – İç Mimarlık Bölümü 3’üncüsü, %100 Burslu
Marmara Üniversitesi Özlem Kale – İç Mimarlık Bölümü
  Engin Demirkasaoğlu – İç Mimarlık Bölümü
  Emre İlkdoğan – İç Mimarlık Bölümü
  Engin Demirkasaoğlu – Grafik Bölümü
  Emre İlkdoğan – Resim Bölümü
  Özlem Kale – Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
  Naciye Üzülmez – Eğitim Fakültesi Resim Bölümü
Anadolu Üniversitesi Tevfik Cemil – Heykel Bölümü Yüksek Lisans
  Velican Yeşildal – Seramik Bölümü
  Emre Ünlü – Seramik Bölümü
  Senem Seyrek – Seramik Bölümü
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Emre İlkdoğan – Animasyon Bölümü
  Engin Demirkasaoğlu – Grafik Bölümü
Uludağ Üniversitesi Mekiye Ceylan – Resim Bölümü 6’ncısı
  Kadriye Berin Doğu – Resim Bölümü
  Mekiye Ceylan – Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü 2’ncisi
  Sema Burak – Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü 4’üncüsü
  Enes Kaan Kızılkaya – Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Ekim Roya Köse – Resim Bölümü 1’ncisi
Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi Elif Ergün – Eğitim Fakültesi Resim Bölümü
Sakarya Üniversitesi Emine Özden – Görsel Sanatlar ve Resim Bölümü
Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Eray Balcı – Birinci
  Gizem Cevaş – İkinci
  Beyza Nur Cavaş – Üçüncü
  Kerem Acar – Dördüncü
  Ayşe Diler – Altıncı
  Beyza Uzel – Yedinci
  Arzu Kurt – Onikinci
  Tayyip Ala – Onyedinci
  Gülben Saydut – Yirmialtıncı
  Nida Ayaz – Yirmidokuzuncu
 Balıkesir Kadriye – Kemal Gürel Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Niyazi Altıntaş – Ek Kontenjan Dördüncüsü
Kütahya Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Serdem Çağlayan – Ek Kontenjan Birincisi
Hatay Bedii Sabuncu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Selin Şahinoğlu – Onbirinci

 

7 Eylül 2012 İtibariyle Yetenek Sınavları Başarı Listemiz:

 

AD SOYAD KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE(LER) ve BÖLÜM(LER)
Abdullah ALA Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü 2’ncisi
  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü 6’ncısı
  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Resim Bölümü 2’ncisi
  Doğuş Üniversitesi – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü – Burslu
Sertel KONAK Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Resim Bölümü
Gizem TURHAN Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Resim Bölümü
  Marmara Üniversitesi – Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
Tarkan ŞİFAYİ Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Resim Bölümü
  Marmara Üniversitesi – Resim Bölümü
Sami KURT Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Resim Bölümü
Kağan KAYA Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Grafik Bölümü 4’üncüsü
Mehmet Oğulcan TEKİN Yeditepe Üniversitesi – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü – Burslu
Eda YÜKSEK Beykent Üniversitesi – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü – Burslu
Gözde Serra ULUTEKİN Aydın Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü 1’incisi
Sema ALTINAY Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü 3’üncüsü
Melis Kübra BAY Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi – Resim-İş Öğretmenliği Bölümü
  Doğu Akdeniz Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü 1’incisi – Burslu
İpek Uğurlu Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
  Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim Bölümü
Yeşim ALTIN Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim Bölümü
Fatma ALTINTAŞ Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim Bölümü
Tuğba DEMİRKIRAN Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Melek ALGÜL Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Bilgi YILMAZ Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Serhat BELLER Anadolu Üniversitesi – Animasyon Bölümü İkincisi, Resim Bölümü Yedincisi
Semih ESKİCİOĞLU Anadolu Üniversitesi – Baskı Bölümü
  Selçuk Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Satinur GÜL Anadolu Üniversitesi – Resim Bölümü
Ceyda ŞENTÜRK Anadolu Üniversitesi – Seramik Bölümü
  Selçuk Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Bora GÜÇLÜMEN Anadolu Üniversitesi – Seramik Bölümü
Gizem KOCAEFE Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Gizem ZABUN Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Hande KÖPRÜLÜOĞULLARI Selçuk Üniversitesi – Grafik Bölümü
  Selçuk Üniversitesi – Resim Bölümü
Muhammet Enes ÖZDEMİR Selçuk Üniversitesi – Resim Bölümü
Engin DEMİRKASAOĞLU Selçuk Üniversitesi – Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
  Selçuk Üniversitesi – Grafik Bölümü 1’nci Yedek

 

AD SOYAD KAZANDIĞI GÜZEL SANATLAR LİSESİ
Neslişah BOZLAK Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Abdulkerim TIP Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Ayşenur GENÇ Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Öznur İNCE Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Yağmur BACAK Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Hilal KÖROĞLU Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Sena KÜÇÜK Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Ayşen KÜÇÜK Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Ceydanur ÇALDIRAN Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Gizem TURAN Balıkesir Kadriye Kemal Gürel Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Taha ŞEKER Balıkesir Kadriye Kemal Gürel Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

 

2011 Yetenek Sınavları Başarı Listemiz:

 

 

AD SOYAD KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE(LER) ve BÖLÜM(LER)
Tarık Ali SERT Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Fatih Sultan TOPAL Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Esen PEKER Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü, Marmara Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Jülide ÖZDEMİR Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü + Moda (2. Yedek)
Nefide YILDIZ Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık + Resim + Sahne Dekorları ve Kostümü Bölümü, Marmara Üniversitesi – Grafik Bölümü
Bikem ÖRNEK Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Tekstil ve Moda Tasarımı + Sahne Dekorları ve Kostümü Bölümü
Ahmet Yavuz GİRGİN Marmara Üniversitesi – İç Mimarlık + Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
Berkay YETİM Kadir Has Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü (1. ve TAM Burslu)
Ömer SOLAKLAR Kadir Has Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü (2. ve TAM Burslu)
Betül BARUTÇU İstanbul Ticaret Üniversitesi – Moda Bölümü (1. ve TAM Burslu)
Aynur KAZAZ Anadolu Üniversitesi – Baskı Sanatları Bölümü
Elif DOYMAZ Gazi Üniversitesi – Moda Bölümü
Tuğçe ÇETİN On Sekiz Mart Üniversitesi – Moda Bölümü + Eğitim Fakültesi: Resim-İş Öğretmenliği Bölümü
Tuğba TUGA Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim-İş Öğretmenliği Bölümü + Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim-İş Öğretmenliği Bölümü
Derya AYDIN Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim-İş Öğretmenliği Bölümü
Büşra KUZU Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Büşra TEVFİKOĞLU Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Nurdan UYGUN Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Zekiye ANİŞ Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Hakan ASİLTÜRK Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Sümeyye YUŞAN Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Görsel İletişim Tasarımı Bölümü
Anıl HAN Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

2011 Öncesi Yetenek Sınavları Başarı Listemiz:

 

  Ad Soyad Kazandığı BÖLÜM Kazandığı Üniversite ve İli KURS TÜRÜ VE İLİ
1 Ayşegül AY Resim Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
2 Ramazan EROĞLU Heykel Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
3 Ömer Faruk BOYACI Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
4 Cansu KAHRAMAN Resim Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
5 Hilal ONUR Resim Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
6 Semiha ŞEN Resim Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
7 Semiha GÜLER Resim Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
8 Gizem YETİŞ İç Mimarlık Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
9 Zeynep ÜZÜMCEKER Resim Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
10 Elif AYDEMİR Resim Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
11 Zeynep BAKAN Resim Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
12 Dilek ERKOÇ Heykel Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
13 Ali ŞAHİNKAYA Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
14 Merve KOMAR İç Mimarlık Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
15 Özlem YEŞİLDAL Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
16 Figen TÜRKYILMAZ Resim Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
17 Nilay SAYRAV Resim Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
18 Hatice ZENGİNER İç Mimarlık Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
19 Nejla YILMAZTÜRK Moda Tasarımı Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
20 Yigit ATLIHAN Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
21 Eser KASAPOĞLU Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
22 Esma ÇAKMAK Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
23 Tünay TUNÇ Resim Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
24 Kader GENÇ Resim Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
25 Elif YAPAR Resim Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
26 Ferhat BAŞTÜRK Resim Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
27 Gizem SEZENÖZÇELİK Heykel Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
28 Hülya ŞEN Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
29 Yasin ÇAKMAK Geleneksel Türk El Sanatları Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
30 Ahmet TOPLU Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa
31 Esmer HAMZA Resim Bölümü Mimar Sinan – İstanbul Resim Kursu Bursa

VENEDİK GÜZEL SANATLAR AKADEMİSİ

32 Şule ARSLAN Sahne Dekor ve Kostüm Bölümü V.G.S.A. – Venedik Resim Kursu Bursa

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

33 Enes GÜÇ Animasyon Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
34 Hande HELVAYİYEN Grafik Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
35 Özge ORDU Seramik Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
36 Ahmet SÖYLER İç Mimarlık Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
37 Özlem KORMAZ Grafik Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
38 Murat KILIÇ Heykel Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
39 Abdurrahman AÇIÇI Seramik Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
40 Seda ORHAN Baskı Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
41 Esra AYDEMİR Baskı Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
42 Ayhan ÖZGÜR Heykel Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
43 Aziz MISTIK İç Mimarlık Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
44 Koray LÜLECİ Grafik Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
45 Gürkan ERMAN Grafik Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
46 Özgür MUTLUGENC Grafik Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
47 Nejla KERİMOĞLU İç Mimarlık Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
48 Hatice KAHRAMAN Baskı Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
49 Derya KARAKUŞ Resim Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
50 Ceyhun AKSAN Baskı Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
51 Arca ATAERKİL Grafik Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
52 İlayda KARAKUŞ Grafik Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
53 Pınar ULUS Grafik Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
54 Funda AKMAN Grafik Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
55 Yeliz CANTEKİN Heykel Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa
56 Zeliha ARDA Resim Bölümü Anadolu – Eskişehir Resim Kursu Bursa

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

57 Ebru KUYAK Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Marmara – İstanbul Resim Kursu Bursa
58 Yağmur İç Mimarlık Bölümü Marmara – İstanbul Resim Kursu Bursa
59 Nazlı ÖZERTEN İç Mimarlık Bölümü Marmara – İstanbul Resim Kursu Bursa
60 Soner SEVİNÇ Resim Bölümü Marmara – İstanbul Resim Kursu Bursa
61 Secil ACAR Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Marmara – İstanbul Resim Kursu Bursa
62 Ciğdem KOÇER Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Marmara – İstanbul Resim Kursu Bursa
63 Oya AYDIN Resim Bölümü Marmara – İstanbul Resim Kursu Bursa

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

64 Berkay YETİM İç Mimarlık Bölümü (1. ve Tam Burslu) Kadir Has – İstanbul Resim Kursu Bursa
65 Ömer SOLAKLAR İç Mimarlık Bölümü (2. ve Tam Burslu) Kadir Has – İstanbul Resim Kursu Bursa

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

66 Betül BARUTÇUOĞLU Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü (Tam Burslu) İstanbul Ticaret- İstanbul Resim Kursu Bursa

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

67 Ayça EMİR Grafik Bölümü Yeditepe – İstanbul Resim Kursu Bursa
68 Kağan HEPSAĞIR Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Yeditepe – İstanbul Resim Kursu Bursa
69 Mert BENLİSOY Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Yeditepe – İstanbul Resim Kursu Bursa

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

70 Gül AKILLI Tekstil ve Moda Bölümü Dokuz Eylül – İzmir Resim Kursu Bursa
71 Tugce İNAN Moda ve Aksesuar Tasarımı Bölümü Dokuz Eylül – İzmir Resim Kursu Bursa
72 Caner ÇOBAN Heykel Bölümü Dokuz Eylül – İzmir Resim Kursu Bursa
73 Melike Müge ŞAHİN Heykel Bölümü Dokuz Eylül – İzmir Resim Kursu Bursa
74 Merve PAMUK Seramik Bölümü Dokuz Eylül – İzmir Resim Kursu Bursa
75 Derya ÇAKMAK Sahne ve Kostüm Tasarımı Bölümü Dokuz Eylül – İzmir Resim Kursu Bursa

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

76 Hatice ÇİÇEK Resim Bölümü Hacettepe – Ankara Resim Kursu Bursa

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

77 Melis GÜLER Resim Bölümü Kocaeli – Kocaeli Resim Kursu Bursa

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

78 Ebru ADANUR İç Mimarlık Bölümü Selçuk – Konya Resim Kursu Bursa
79 Esra AKYILDIZ İç Mimarlık Bölümü Selçuk – Konya Resim Kursu Bursa

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

80 Neslihan SÖĞÜT Resim Bölümü Uludağ – Bursa Resim Kursu Bursa
81 Merve GÜNEŞ Resim Bölümü Uludağ – Bursa Resim Kursu Bursa
82 Ebru AKTAŞ Resim Bölümü Uludağ – Bursa Resim Kursu Bursa
83 Dilsu KARAKUŞ Resim Bölümü Uludağ – Bursa Resim Kursu Bursa
84 Canan KAYA Resim Bölümü Uludağ – Bursa Resim Kursu Bursa
85 Gözde AYTEK Resim Bölümü Uludağ – Bursa Resim Kursu Bursa
86 İlknur BOZDEMİR Resim Bölümü Uludağ – Bursa Resim Kursu Bursa

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

87 Rümeysa UZUNOĞLU Resim Bölümü Sakarya – Sakarya Resim Kursu Bursa
88 Barış ÇELEBİ Resim Bölümü Sakarya – Sakarya Resim Kursu Bursa