Bursa Sanat Evi Resim Kursu

 

DUYURULAR

 

 

7 Eylül 2012 İtibariyle Yetenek Sınavları Başarı Listemiz:

 

 

AD SOYAD KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE(LER) ve BÖLÜM(LER)
Abdullah ALA Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü 2′ncisi
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü 6′ncısı
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Resim Bölümü 2′ncisi
Doğuş Üniversitesi – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü – Burslu
Sertel KONAK Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Resim Bölümü
Gizem TURHAN Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Resim Bölümü
Marmara Üniversitesi – Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
Tarkan ŞİFAYİ Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Resim Bölümü
Marmara Üniversitesi – Resim Bölümü
Sami KURT Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Resim Bölümü
Kağan KAYA Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Grafik Bölümü 4′üncüsü
Mehmet Oğulcan TEKİN Yeditepe Üniversitesi – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü – Burslu
Eda YÜKSEK Beykent Üniversitesi – Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü – Burslu
Gözde Serra ULUTEKİN Aydın Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü 1′incisi
Sema ALTINAY Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü 3′üncüsü
Melis Kübra BAY Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi – Resim-İş Öğretmenliği Bölümü
Doğu Akdeniz Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü 1′incisi – Burslu
İpek Uğurlu Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim Bölümü
Yeşim ALTIN Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim Bölümü
Fatma ALTINTAŞ Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim Bölümü
Tuğba DEMİRKIRAN Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Melek ALGÜL Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Bilgi YILMAZ Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Serhat BELLER Anadolu Üniversitesi – Animasyon Bölümü İkincisi, Resim Bölümü Yedincisi
Semih ESKİCİOĞLU Anadolu Üniversitesi – Baskı Bölümü
Selçuk Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Satinur GÜL Anadolu Üniversitesi – Resim Bölümü
Ceyda ŞENTÜRK Anadolu Üniversitesi – Seramik Bölümü
Selçuk Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Bora GÜÇLÜMEN Anadolu Üniversitesi – Seramik Bölümü
Gizem KOCAEFE Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Gizem ZABUN Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Hande KÖPRÜLÜOĞULLARI Selçuk Üniversitesi – Grafik Bölümü
Selçuk Üniversitesi – Resim Bölümü
Muhammet Enes ÖZDEMİR Selçuk Üniversitesi – Resim Bölümü
Engin DEMİRKASAOĞLU Selçuk Üniversitesi – Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
Selçuk Üniversitesi – Grafik Bölümü 1′nci Yedek

 

AD SOYAD KAZANDIĞI GÜZEL SANATLAR LİSESİ
Neslişah BOZLAK Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Abdulkerim TIP Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Ayşenur GENÇ Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Öznur İNCE Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Yağmur BACAK Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Hilal KÖROĞLU Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Sena KÜÇÜK Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Ayşen KÜÇÜK Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Ceydanur ÇALDIRAN Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Gizem TURAN Balıkesir Kadriye Kemal Gürel Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Taha ŞEKER Balıkesir Kadriye Kemal Gürel Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

 

2011 Yetenek Sınavları Başarı Listemiz:

 

 

AD SOYAD KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE(LER) ve BÖLÜM(LER)
Tarık Ali SERT Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Fatih Sultan TOPAL Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Esen PEKER Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü, Marmara Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü
Jülide ÖZDEMİR Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü + Moda (2. Yedek)
Nefide YILDIZ Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – İç Mimarlık + Resim + Sahne Dekorları ve Kostümü Bölümü, Marmara Üniversitesi – Grafik Bölümü
Bikem ÖRNEK Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Tekstil ve Moda Tasarımı + Sahne Dekorları ve Kostümü Bölümü
Ahmet Yavuz GİRGİN Marmara Üniversitesi – İç Mimarlık + Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
Berkay YETİM Kadir Has Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü (1. ve TAM Burslu)
Ömer SOLAKLAR Kadir Has Üniversitesi – İç Mimarlık Bölümü (2. ve TAM Burslu)
Betül BARUTÇU İstanbul Ticaret Üniversitesi – Moda Bölümü (1. ve TAM Burslu)
Aynur KAZAZ Anadolu Üniversitesi – Baskı Sanatları Bölümü
Elif DOYMAZ Gazi Üniversitesi – Moda Bölümü
Tuğçe ÇETİN On Sekiz Mart Üniversitesi – Moda Bölümü + Eğitim Fakültesi: Resim-İş Öğretmenliği Bölümü
Tuğba TUGA Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim-İş Öğretmenliği Bölümü + Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim-İş Öğretmenliği Bölümü
Derya AYDIN Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi: Resim-İş Öğretmenliği Bölümü
Büşra KUZU Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Büşra TEVFİKOĞLU Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Nurdan UYGUN Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Zekiye ANİŞ Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Hakan ASİLTÜRK Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Resim Bölümü
Sümeyye YUŞAN Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi: Görsel İletişim Tasarımı Bölümü
Anıl HAN Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

2012 – 2013 Yılı Güzel Sanatlar Fakültelerinin Yetenek Sınavlarına Hazırlık Resim Kursu Kayıtlarımız Başlamıştır!

  • Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Resim Kursu
  • Eğitim Fakültelerine Hazırlık Resim Kursu
  • Güzel Sanatlara Hazırlık Resim Kursu
  • Hobi Amaçlı Resim Kursları (Atölyemizin kalabalık olması nedeniyle İPTAL EDİLMİŞTİR)

Güzel sanatlara hazırlık resim kursu programımızın temelinde birey odaklı eğitim yer almaktadır. Bu temel üzerinde oluşan resim kursu hazırlık programımız Güzel Sanatlar Fakültelerinin; Resim, Heykel, İç Mimarlık, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Grafik Tasarımı, Sahne Dekorları ve Kostümü, Tekstil ve Moda Tasarımı, Seramik ve Cam Tasarımı, Geleneksel Türk El Sanatları ve Sahne Sanatları bölümlerinde öğrenim görebilmek için gerekli olan bilgi, beceri ve genel kültür bilgisi kapsamında verilmektedir.

Kursumuz ile ilgilenen kişilerin Bursa Sanat Evi‘ne gelmeden önce telefon veya e-posta ile randevu almaları rica olunur.

Görüşmelerimizi mümkün olduğunca hafta içinde yapmayı tercih ediyoruz. (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma)

Güzel Sanatlar Fakültelerini kazanan öğrencilerimizden bir kısmını içeren Başarı Listemize göz atmak ister misiniz?